Produkty

Tábor Mečová 2017

Během 14 dní v r. 2017 jsme stihli oslavit Velikonoce, 1.máj, Halloween, Mikuláše, Vánoce, Silvestr  a vrcholem byla táborová Spartakiáda.

—————

Tábor Mečová 2016

V roce 2016 jsme se nechali inspirovat televizní soutěží Pevnost Boyard, a tak jsme 14 dní strávili soutěžením v Pevnosti Mečová, kde nechyběl Otec Aladin ani Mistři postřehu.

—————

Tábor Mečová 2015

Tábor opět proběhl na chatě Mečová, tentokrát na téma Willy Fog na cestě kolem světa. O víkendu nás přepadl airsoftový oddíl, který pak potom připravil pro děti den plný zábavy (např. jízdu na laně, střelba z airsoftových zbraní, střelba z luku).

—————

Tábor Mečová 2014

Tábor v r. 2014 se poprvé uskutečnil na chatě Mečová na Horní Bečvě, zúčastnilo se ho celkem 48 dětí, se kterými jsme během 14 prázdninových dnů cestovali z pohádky do pohádky....a hlavně jsme si užili spoustu zábavy a srandy:-)

—————

Tábor 2013 - Makov

Tábor se rozrostl - stále ale jde o malý tábor do 40 dětí. Tématem tábora byl pravěk. Hlavní mimořádnou událostí pak byla návštěva Rááádia Impuls, které přineslo nejen dárky ale také minikoncert a autogramiádu Davida Deyla.

—————

Tábor 2012 - Sachova Studánka

Tábor se výjimečně konal na Horní Bečvě a celotáborovým tématem byla Afrika - děti si hrály na různá africká zvířátka a společným jmenovatelem všeho byl pohyb a zábava.

—————

Tábor 2011 - Makov

Tento ročník byl průlomový v tom, že se snažíme na každý tábor připravit nějaké celotáborové téma -  začalo to tím, že během 14 dnů tábora děti zažily Velikonoce, lampiónový průvod, Mikuláše, Vánoce i Silvestr, kromě toho nechyběly jiné obvyklé táborové aktivity - opékání párků, výroba...

—————

Tábor 2010 - Makov

Od r. 2010 již Pastelka jezdí jako oddílový vedoucí a na pozici zdravotnice se vrátila Marcelka. V tomto roce byl tábor akčnější - kromě obvyklé zdravotní výuky jsme zařadili i návštěvu městské policie.

—————

Tábor 2009 - Makov

Stabilními členy táborového týmu jsou kromě Aladina taky Alča a Pastelka, který v r. 2008 začal jako zdravotník.

—————

Tábor 2008 - Makov

Tábory zůstaly komorní (do 20 dětí), plné her, zábavy ale i poučení z oblasti zdravovědy.

—————