Informace o nás

Tábor je organizován členy zájmového spolku Aladin a kamarádi z.s.:

Hlavní vedoucí tábora Roman Kroulík - Pastelka letos poprvé na tomto postu, ovšem s dvanáctiletými zkušenostmi jako oddílový vedoucí. Naši stálí tábornící ho dobře znají pro jeho smysl pro legraci a kamarádský přístup. Pastelka je profesionálním zdravotníkem a jeho přítomnost na našem táboře je zárukou dobré nálady a skvělé zábavy. 

Již několik let s námi jezdí jako oddílový vedoucí Roman Kusyn, který zjistil, že starat se po 2 týdny o dobrou náladu a nové zážitky "našich táborových dětí" je úúúúúúžasné a také letos bude platným a nepostradatelným členem našeho týmu.

Dalším členem našeho týmu je oddílový vedoucí Vojtěch Kroulík, který je mladý, cílevědomý student VŠB - TU Ostrava, tento vedoucí jezdil na naše tábory jako dítě. Má zkušenosti s postem instruktora a vedoucího z jiných táborů a je připravený i letos zprostředkovat dětem skvělou zábavu a nevšední zážitky.

Třetím dlouhodobým členem týmu je zdravotní setřička Marcela Plánková - Marci, která jako zdravotnice jezdí na dětské tábory již více než 15 let. Na našem táboře má na starosti zdravotní péči o Vaše děti. Při odjezdu od Vás převezme zdravotní průkazky a pravidelně či nepravidelně užívané léky Vašich dětí včetně pokynů k jejich užívání. V průběhu tábora je odpovědná za jejich podávání dětem.

Jako další oddíloví vedoucí s námi pojedou také Klárka, Katka a Honza. Všichni tři se velice těší na 14 dní plných her a zábavy.

Nepostradatelnou součástí tábora jsou naši praktikanti. Letos dostali důvěru Lucka, Kája, Jiřinka a Vojta. Tito praktikanti s námi absolvovali několik táborů jako děti, ale už dospěli a chtějí se zhostit role praktikanta. My jim věříme!!

Společně již připravujeme tábor 2019 a těšíme se, až si s Vašimi dětmi zahrajeme nové hry či oprášíme ty staré osvědčené a dětmi oblíbené hry.