Informace o nás

Tábor je organizován členy zájmového spolku Aladin a kamarádi z.s.:

Hlavní vedoucí tábora Aleš Zdražil - Aladin má víc než 20leté zkušenosti s organizací nejen dětských táborů, ale i jiných akcí pro děti. Jako hlavní vedoucí  tohoto tábora jezdí od r. 2007. Výběr fotografií z uplynulých táborů najdete zde:aladinuv-detsky-tabor.webnode.cz/fotky/

Druhým dlouhodobým členem týmu je oddílový vedoucí Roman Kroulík - Pastelka, který je profesionálním zdravotníkem a jeho přítomnost na našem táboře je vždy zárukou dobré nálady a skvělé zábavy.

Třetím dlouhodobým členem týmu je zdravotní sestřička Marcela Plánková - Marcelka, která jako zdravotnice jezdí na dětské tábory již více než 15 let. Na našem táboře  má na starosti zdravotní péči o Vaše děti. Při odjezdu od Vás převezme zdravotní průkazky a pravidelně či nepravidelně užívané léky Vašich dětí včetně pokynů k jejich užívání. V průběhu tábora je odpovědná za jejich podávání dětem.

Již několik let s námi jezdí jako oddílový vedoucí Roman Kusyn, který zjistil, že starat se po 2 týdny o dobrou náladu a nové zážitky "našich táborových dětí" je úúúúúúžasné a také letos bude platným a nepostradatelným členem našeho týmu.

V loňském roce s námi jely i praktikantky, které se osvědčily a i letos se tak můžete těšit na Katku a Kláru. Nově se k nim přidá Kája a Lucka. Všechny s námi jezdily jako děti a jsme moc rádi, že nám zůstaly věrné a že nám teď s organizací tábora pomáhají.

 

Společně již připravujeme tábor 2018 a těšíme se, až si s Vašimi dětmi zahrajeme nové hry či oprášíme ty staré osvědčené a dětmi oblíbené hry.